Pokud se rozhodnete, že by pro vás bylo lepší využít na dekorování a případnou organizaci vaší svatby našich služeb, moc rády se o vše postaráme.

Je pro nás důležité, aby jste si váš vysněný den co nejvíce užili a měli co nejméně starostí. Proto se rády postaráme o vše co svěříte do našich rukou, ať už vám můžeme pomoci s hledáním toho správného místa, zajištěním dodavatelů nebo s kompletním dekorováním svatby, svatebních květin či koordinace svatebního dne tak, aby vše klapalo podle plánu.

DEKORACE

Při návrhu dekorací se snažím vždy co nejvíce vystihnout vaše přání, ale zároveň také přizpůsobit vše danému místo a vašemu rozpočtu.

Na první schůzce spolu probereme vaši představu na základě které nachystám koncept celé svatby včetně květin a dále spolu vše ladíme k vaší spokojenosti.

SVATEBNÍ KOORDINACE

Po tom co je v den vaší svatby vše nachystáno, je tady další důležitá část a to je aby vše klapalo a vy jste se nemusela během dne o nic starat.

Tady přichází na řadu naše práce jako svatebních koordinátorek, kdy se postaráme, aby jak svatební obřad, tak případně zbytek dne plynul podle plánu a vy i hosté jste si vše užili bez starostí a stresu.

Pokud máte zájem o naše služby nebo se chcete zeptat na bližší informace, můžete mi napsat mail na withlovedekorace@gmail.com nebo info@withlove.cz a já vám ráda vše zodpovím.