Novinky 

Počet produktů: 28
Svícny

Kovový vysoký lesklý zlatý svícen na konickou svíci bude dokonalým doplňkem pro Váš stůl. Výška 30cm. Doporučujeme použít na Vaši tabuli spolu se stejným nižším svícnem: http://www.svatbycarokrasno.cz/pujcovna/svicny/1201-svicen-kovovy-zlaty-nizsi.html

50 Kč
Svícny

Kovový lesklý zlatý svícen na konickou svíci bude dokonalým doplňkem pro Váš stůl. Výška 24cm. Doporučujeme použít na Vaši tabuli spolu se stejným vyšším svícnem: http://www.svatbycarokrasno.cz/pujcovna/svicny/1200-svicen-kovovy-zlaty-vysoky.html

40 Kč
Sweet bar

Zlatý kovový "proutěný" tác s uchy je dokonalý doplněk sweet baru, nebo ho můžete využít na odložení třeba ve fotokoutku nebo na rautu. Průměr 32 cm, výška 4 cm.

150 Kč
Lucerny

Lucerna zlatá nižší s uchem - materiál: kov a sklo, rozměry: výška 20 cm, šířka 12 cm. Vhodná pro válcovou svíci.

90 Kč
Lucerny

Lucerna zlatá vyšší s uchem - materiál: kov a sklo, rozměry: výška 30 cm, šířka 15 cm. Vhodná pro válcovou svíci.

120 Kč
Dekorační nábytek

Proutěná pohovka o rozměrech: Šířka: 121 cm, Výška: 79 cm, Hloubka: 71 cm bude vhodným doplňkem Vašeho fotokoutku např. před naši fotostěnu nebo ji můžete použít do relax zóny. Doplnit ji polštářky a dekami, postavit nějakou tu lucernu a je to.

500 Kč
Dětský koutek

Dětský kufřík plný čarokrásných věcí pro zábavu Vašich dětiček na jakékoliv akci, kde se chtějí dospělí v klidu bavit. Náplň viz níže.

380 Kč
Nábytek

Stolek nízký přírodní vzhled dub, rozměr 55 x 55 cm, výška 45 cm. Vhodný na odkládání do koutků nebo do dětského koutku.

100 Kč
Home

Cedule/nápisy dřevěné set pro celou Vaši svatbu. Označte si na svatbě vše co potřebujete překližkovými cedulemi s ručně psanými nápisy. V setu cedulí najdete nápisy: - Vítejte na naší svatbě, Zasedací pořádek, Ty a Já (na prstýnky), ... dále viz níže.

1 900 Kč
Polštáře

Polštář tmavě zelený bavlněný, rozměr 50 x 50 cm vč. výplně dokonalé doladí třeba Váš relax koutek.

40 Kč
Polštáře

Polštář tmavě zelený je z jedné strany semišový a z druhé strany "žíhaný" s dekoračním zlatým zipem o rozměru 50 x 35 cm. Včetně výplně.

45 Kč
Pánský koutek

Karafa na whiskey/rum set křišťálové sklo 0,9l + 4 sklenice dokonale doplní Váš pánský koutek nebo bar.

100 Kč
Home

Zlatá skleněná krabička ve tvaru hexagonu s víkem bude perfektní pro Vaše prsteny nebo třeba do sweet baru. Rozměry 8 x 7 x 4,5 cm.

100 Kč
Svícny

Vhodné na čajovou svíčku nebo květinovou aplikaci. Zlatý okraj je jemný a decentní, dokonale doplní ostatní zlaté doplňky Vaší svatby. Rozměry: výška: 6 cm  průměr hrdla: 7 cm

30 Kč