Cedule

Cedule 

Počet produktů: 15
Dřevěné dekorace

Nápis / cedule "Vítejte na naší svatbě". (bez stojanu) Rozměr: 80 x 60 cm. Malířský stojan: http://www.svatbycarokrasno.cz/pujcovna/stojany/1067-malirsky-stojan-.html

200 Kč
Home

Dřevěná tabule s možností popisu křídou nebo křídovou fixou je díky své velikosti vhodná nejen na svatební harmonogram, ale třeba i na zasedací pořádek, menu, fotky nebo i jako uvítací cedule. Rozměr: v. 100 cm x š. 60 cm x hl. 2,2 cm.

350 Kč
Home

Cedule/nápis příprava nevěsty -  ručně psaný na dřevěném namořeném smrkovém prknu. Možnost zavěšení.  Rozměr: 50 cm x 10,5 cm x 3 cm.

90 Kč
Foto koutek

Set 4 křídových tabulek + 1 tabulkou s návodem bude skvělým doplňkem Vašeho fotokoutku. Součástí setu jsou 3 bílé nano houbičky na utření, plátěný hadřík na vysušení a křída na popis. Na Vás už je jen kbelík s vodou na namočení houbiček. Na tabulku můžete cokoliv napsat nebo namalovat.

150 Kč
Dřevěné dekorace

Dřevěný nápis "nevěsta" ve tvaru hexagonu krásně doplní třeba Vaše novomanželské židle, spolu s látkou nebo jen zelení budou vypadat božsky. Připevnit můžete silonem nebo mašličkami. Rozměry: š. 30 cm, v. 26 cm, tloušťka 3mm.

80 Kč
Dřevěné dekorace

Dřevěný nápis "ženich" ve tvaru hexagonu krásně doplní třeba Vaše novomanželské židle, spolu s látkou nebo jen zelení budou vypadat božsky. Připevnit můžete silonem nebo mašličkami. Rozměry: š. 30 cm, v. 26 cm, tloušťka 3mm.

80 Kč
Home

Europaleta natřená na matně černou s ručně psaným nápisem "My dva" vhodná na fotky snoubenců. Součástí jsou lýkové provázky a přírodní malé kolíčky na připevnění fotek.  Rozměr: 120 x 80cm. Doporučujeme světýlka: http://www.svatbycarokrasno.cz/pujcovna/svetylka/1109-svetylka-led-52-m-mini-barva-tepla-bila.html?search_query=svetylka&results=7

200 Kč
Cedule

Cedule/nápisy dřevěné set pro celou Vaši svatbu. Označte si na svatbě vše co potřebujete překližkovými cedulemi s ručně psanými nápisy. V setu cedulí najdete nápisy: - Vítejte na naší svatbě, Zasedací pořádek, Ty a Já (na prstýnky), ... dále viz níže.

1 900 Kč