Šifon

Šifon 

Počet produktů: 4
Šifon

Bílé šifonové pásy vhodné jako středové pásy na stoly na Vaší hostině nebo jako dozdobení sweet baru, uvítací cedule,... Šifon je velmi příjemný poloprůhledný lehký materiál, který se používá jako moderní náhrada bavlněných středových pásů. Rozměr: šířka 48 cm x délka 140 cm. (Počítejte s nařasením)

40 Kč
Záclony a závěsy

Pudrově růžová polyesterová látka vhodná jako ubrus nebo středový pás na Vaši hostinu díky své jemné barvě a lehkému poloprůhlednému materiálu dokonale rozzáří Vaši svatbu. Více info níže.

200 Kč
Šifon

Pudrově růžové polyesterové proužky vhodné jako doplnění sweet baru nebo uvítací cedule. Budou na Vašich stolech naše pudrové látky? V tom případě jsou tyhle proužky ze stejné barvy i materiálu tím nejlepším doplněním všech ostatních míst a koutků na vaší svatbě. Díky své jemné barvě a lehkému poloprůhlednému materiálu dokonale rozzáří Vaši svatbu.

40 Kč
Záclony a závěsy

Průhledný tyl vhodný jako středový pás na Vaši hostinu, na slavobránu (doporučuji min. 4 kusy na každou stranu slavobrány), jako pozadí, závěs nebo i obalení noh u slunečníků. Tunýlek umožňuje zavěšení závěsu přímo na tyč nebo drát. Rozměry: cca 280 x 300 cm Cena za 1 ks

40 Kč